Všechny novinky »

Naše první svatba (seznamka láska je láska.com)

dne: 15.04.2011

 

První svatba na naší seznamce  (seznamka láska je láska.com)

 

Seznamka láska je láska je šťastná seznamka, protože seznámila dva lidi, kteří se do sebe přes tuto seznamku zamilovali a nakonec se vzali. Není seznamka jako seznamka, na seznamce láska je láska skutečně můžete najít toho pravého, tu pravou. A naše seznamka potvrzuje, že i v životě můžou být happy endy. Zde je příběh našich novomanželů...

 

"Na seznamku láska je láska jsem náhodně narazila na internetu, ze zvědavosti jsem si založila profil, říkala jsem si, no nějak to dopadne, jelikož už jsem měla profil na štěstí a na lidé.cz, ale nedařilo se mi pořád najít toho vysněného prince.

 

Ani nevím, jak dlouho jsem byla zaregistrovaná, jelikož profil jsem smazala hned, co jsem se tam seznámila se svým současným manželem, který na tuto seznamku narazil díky reklamě na facebooku.

 

27.3.2009 mi přišel vzkaz od nějakého merlina z Hodonína, odpověděla jsem mu až na druhý den, byla to sobota, takže jsme neměli nic na práci, tak jsme si propsali celou sobotu. Došel s tím, že bychom mohli jít na kafe, v ten moment mi to přišlo strašně divné, protože cesta ke mě byla dlouhá 130km, říkala jsem si, co je to za úchyla, že mu to stojí za to jet tak daleko.

 


Chvíli jsem z toho měla divný pocit, ale pak jsem si řekla, proč ne. Na druhý den přijel, bylo strašně škaredě a já poprosila sestřenku, jestli by mi nepůjčila malou. Když dojel a vystoupil z auta, tak jsem jen stála a koukala, první co mě napadlo bylo jen jedno: vymazlený týpek v košili a kabátě s růží v ruce!

 


Tak jsem svého nápadníka 2h v dešti tahala po městě (říká se, když chlap vidí dítě, tak uteče), abych si vyzkoušela, jak moc stojí o seznámení se mnou. Kupodivu procházku přežil :-)

 

Hned druhý den mi psal, jestli mi může zavolat, a pak to vše začlo, začal za mnou pravidelně jezdit o víkendech, po 5 měsících jsem se k němu nastěhovala.

 

10.10.2009 mě požádal o ruku a 29.1.2011 jsme se vzali. Tak nějak spolu válčíme a máme se rádi, můžu říct, že za tu dobu, co spolu jsme, jsme prožili spoustu věcí, krásné Vánoce, dovolenou, pořídili jsme si pejska. No prostě jsem vděčná za to, že ho mám a hlavně děkuji, že jsem ho mohla potkat díky Vaší seznamce. Já doufám, že nebudeme jediný pár, kterému to díky Vám vyšlo, a přeji hodně moc štěstí a úspěchu v seznamování..."


 

(tohle je naše 1. společná fotka, je ze ZOO v Olomouci)

 

(tady pro změnu ZOO Hodonín, to už jsem tu bydlela)

 

(zásnubní prstýnek)

 

(naše první společné Vánoce)

 

(Aaron s manželem)

 

(Aaron se mnou)

 

(dovolená Chorvatsko)

 

(svatba)


 


_______________________________________________________________________________

 

nezapomeňte, že nás najdete i pod následujícími odkazy:

http://www.zamilovatse.cz

http://www.loveislove.cz

http://seznamka.laskajelaska.com


Líbí se vám tento příspěvek?

Podělte se o něj s přáteli třeba na Facebooku:

Pridat.eu

 

« Zpět

Vstoupil/a:


Novinky portálu Komiks Blog o seznamování Facebook - staňte se fanouškem

laska je laska.com

Seznamka, chat, pokec, láska

  • je bezplatný seznamovací server
  • s intuitivním ovládáním
  • s rychlými zprávami (chat)
  • fotky, video a články k profilu
  • Láskostroj! 
  • s možností vlastního seznamu oblíbených
  • s rychlým a podrobným vyhledáváním
  • s testy osobnosti
  • se sympatickými lidmi, kteří už nechtějí být sami...

Jste tady poprvé?

Prohlídka webu

Dnes je 29. listopadu 2023, svátek má Zina. 0 lidí je on-line, 23178 reg. uživatelů

TOPlist